• en
  • pl
  • slider
  • slider
  • slider
grafika

Salon sprzedaży profesjonalnych produktów do urządzania wnętrz Mieszkanie Jak Marzenie

Nasze aktualności:

To już oficjalne! Od dzisiaj zakupy w MJM możecie zrobić także poprzez sklep internetowy✨

W asortymencie sklepu internetowego znajdziecie same marki premium – sztukaterię od NMC, Creativy, Orac Decor i Mardom Decor oraz farby Benjamin Moore i Farrow&Ball.

Na otwarcie sklepu przygotowaliśmy specjalną zniżkę 15% przy podaniu kodu MJM15, dlatego jeśli szukacie materiałów do wykończenia swojego mieszkania lub domu to idealny moment, żeby zrobić zakupy*. 🤩

W razie pytań niezmiennie służymy pomocą telefonicznie i mailowo (info@mjm.sklep.pl).☎️ Do zobaczenia na witrynie www.mjm.sklep.pl!

*Promocje nie łączą się.

 

 


 mjm2020

Kolor roku 2021 Benjamin Moore “Aegean Teal 2136-40”. 

Niezwykle harmonijne połączenie niebiesko-zielonego oraz szarego odcienia. Wyraziste i neutralne. „Aegean Teal” uzupełnia i wzmacnia pozostałe kolory z palety Color Trends 2021, perfekcyjnie łącząc ciepłe i chłodne odcienie.

Do tej pory marka ogłaszała wybór COLOR OF THE YEAR podczas głośnych w środowisku imprez, organizowanych w Nowym Jorku, m.in. w Muzeum Guggenheima, Bibliotece Publicznej lub wspaniałej sali grillowo-bilardowej, zaprojektowanej przez Philipa Johnsona, w dostojnym Seagram Building.

Jednak tym razem najważniejszy odcień sezonu 2021 i towarzyszące mu kolory z kolekcji COLOR TRENDS zaprezentowane zostały wirtualnie, docierając do znacznie szerszej, międzynarodowej publiczności. Po raz pierwszy stworzyliśmy prawdziwą wspólnotę entuzjastów kolorów z całego świata.  Więcej na stronie

Po dawkę nowości i inspiracji zapraszamy także na naszego facebook’a .


 

mjm akt

 

Z dumą mogę ogłosić, że salon Mieszkanie jak Marzenie startuje w corocznym plebiscycie “Najlepszy Sklep i usługa – lato 2020”.

Serdecznie zachęcam wszystkich do oddania głosu na MJM – głosować będzie można od 30 lipca do 14 sierpnia wchodząc na stronę www.szczecinnaszemiasto.pl

 

Więcej informacji o salonie można przeczytać w artykule umieszczonym na łamach portalu Głos Szczeciński:

https://gs24.pl/mieszkanie-jak-marzenie-stworz-z-nami-idealne-miejsce-do-zycia/ar/c15-15070682

 

Zapraszam wszystkich kochających swoje domy i niebanalne rozwiązania.
Do zobaczenia w salonie!

 

Beata Kamińska

 


 

 

mjm

 


benjamin_moore_color_of_the_2020_year

W kolejną dekadę z optymizmem. 

Żadna inna marka nie prezentuje koloru roku w bardziej spektakularny sposób niż amerykańska Benjamin Moore.

W ubiegłym roku główny bohater – Metropolitan AF-690 został szumnie pokazany po raz pierwszy w słynnym Seagram Building w Nowym Jorku. Wcześniej Caliente AF-290 zaprezentowano z wielkim aplauzem w Muzeum Guggenheima Franka Lloyda Wrighta.

A gdzie nastąpiła odsłona Koloru Roku 2020?  W nowojorskim Skylight Modern, którego nazwa idealnie pasuje do nazwy odcienia.

Czytaj więcej 

 

W świecie aranżacji i dekorowania wnętrz zawsze wiele się dzieje. To prężnie działająca branża, która nigdy nie odpoczywa. Dokładnie tak, jak nasze studio MJM, które zawsze tętni życiem i pomysłami.

W studiu MJM nie tylko kupicie profesjonalne produkty jak sztukateria, czy tkaniny dekoracyjne. U nas zrealizujecie swoje marzenia, korzystając z atrakcyjnych promocji i rabatów! Staramy się udowadniać, że stylowe mieszkanie wcale nie musi kosztować majątku.

Po dawkę nowości i inspiracji zapraszamy także na naszego facebook’a .

 


 

KOLOR ROKU 2019.

 

 

Benjamin Moore, producent legendarnych farb, ogłosił KOLOR ROKU 2019.

METROPOLITAN AF 690 – relaksujący, opanowany, elegancki i wyrafinowany. Pierwsza oficjalna prezentacja miała miejsce podczas eventu w Seagram Building w Nowym Jorku.

Dlaczego srebrzysto-szary odcień otrzymał ten zaszczytny tytuł?

Pause… 

Ellen O’Neill, Director of Strategic Design Intelligence koncernu Benjamin Moore & Co., wraz ze swoim teamem co roku przemierza świat w poszukiwaniu jednego, wyjątkowego koloru. W 2018 roku niczym ładunek eksplodowała gorąca, energetyczna czerwień – Caliente. Tym razem było zupełnie inaczej. 

Pomiary nastrojów pokazały, że ludzie pragną spokoju i ciszy kojarzonej ze spowitą we mgle Anglią, klimatem z portretu Michelle Obama autorstwa Amy Sherald, słodkiej ciszy panującej w muzeum Noguchi zlokalizowanym w cichym zakątku Queens w Nowym Jorku, a nawet z nowym – nieco dziwacznym, srebrzystym kolorem włosów zwanym „mushroom”.

Więcej

 

KOLOR ROKU 2018.

 

KOLOR ROKU 2018

Silny, promienny, pełen energii. Caliente AF-290 jest absolutnie pewny siebie.

To barwna sygnatura arcydzieł nowoczesnej architektury; puszysty dywan rozłożony przy głównym wjeździe; dostojne tło dla ksiąg w bibliotece; mocne, pierwsze wrażenie na błyszczących frontowych drzwiach.

Kolor Roku 2018 legendarnej marki Benjamin Moore.

Werdykt zapadł wcześnie…

234

Ellen O’Neill, Director of Strategic Design Intelligence koncernu Benjamin Moore & Co. wspomina, że wyraźne sygnały przy wyborze koloru roku jej zespół dostrzegł podczas imprezy targowej „Maison et Objet” w Paryżu zaraz na początku roku. 

Jednak tydzień wcześniej odcień ten zmienił Washington Mall w morze różowego i czerwonego koloru (specyficzne odcienie nakryć głów i ubrań) podczas słynnego protestu Women’s March w styczniu 2017 r. tuż po wyborach prezydenckich w USA.

Jak mówi O’Neill: „W Benjamin Moore farbę nazywamy powłoką. I to była właśnie taka wszechobecna powłoka koloru sięgająca tak daleko, jak tylko można. Po marszu, gdy siedziałam w samolocie, pomyślałam –  ten kolor jest głosem”.   

 

Szczegóły