• en
  • pl
  • slider
  • slider
  • slider
grafika

Decorative and utility fabrics

Full range

Utility fabrics and decorative fabrics made of fibreglass are an innovation in interior décor. They make it possible to achieve spectacular effects, which cannot be obtained with any other product. This brings out the full potential of the interior and may also conceal its potential shortcomings. These fabrics are completely safe for any use, as their production must follow rigorous procedures for eliminating harmful compounds. Fabrics made of fibreglass are recognised for their high durability and sturdiness. We use Systexx products, as they guarantee high quality and customer satisfaction.

Systexx Premium

To innowacyjne tkaniny z włókna szklanego z przeznaczeniem do ścian i sufitów. Poprzez znajdującą się na stronie odwrotnej warstwie kleju aktywowanego wodą, tkanina ta posiada wyjątkowe właściwości techniczne i ekologiczne. Tkaniny SYSTEXX Premium są również odporne na zarysowania i ścieranie, a także nadają się jako wysokowytrzymała tkanina do wykonywania bardzo wymagających powierzchni. Poprzez specjalne pokrycie i impregnację tkanin, można stosować do nich wysokiej jakości dyspersyjne farby lateksowe oraz tworzywowe, w celu osiągnięcia dużej wytrzymałości powierzchni ściany na obciążenia mechaniczne.

 

Systexx Comfort V22

To specjalistyczna flizelina z włókna szklanego do ścian i sufitów, która znacznie wyprzedza inne, tradycyjne flizeliny celulozowe. Tę tkaninę można ciąć ręcznie bez żadnych „wyrw”, zarówno w stanie mokrym, jak i suchym. Ponieważ nie jest sprzężona, unika się nieestetycznych odbić na materiale. SYSTEXX Comfort V22 dzięki posiadaniu na stronie tylnej warstwy kleju jest optymalnym materiałem do pokrywania ścian wewnętrznych w budownictwie obiektowym i indywidualnym. Dzięki stosownym technikom designerskim możliwe są indywidualne kreacje.

Systexx  Active SP38

SYSTEXX Active SP38 również utkany jest z włókien szklanych. Poprzez znajdującą się na stronie odwrotnej warstwę kleju aktywowanego wodą, tkanina ta łączy wyjątkowe właściwości techniczne produktów SYSTEXX z dodatkową funkcją specjalnego zastosowania w pomieszczeniach. To pokazuje siłę innowacyjności tkanin SYSTEXX firmy Vitrulan, które można stosować do ścian oraz sufitów.

Systexx Active M22

SYSTEXX Active M22 jest magnetyczną flizeliną z włókna szklanego. Tkanina ta jest wyposażona w warstwę metaliczną po stronie tylnej. Dzięki temu wszelkie dostępne magnesy trzymają się bezpośrednio do ściany. Dodatkową zaletą SYSTEXX Active M22 jest to, że klei się tak jak tapety tradycyjne.

Wszystkie produkty SYSTEXX certyfikowane są ogniowo wg. normy DIN EN 13501-1:2007 i uzyskały klasę B-s1, d0 (klasa w Polsce, A1). SYSTEXX Active M22 uzyskał poprzez swoją wysoką jakość klasę 1 wg. Oeko-Tex.

Więcej informacji na stronie producenta. http://www.systexx.com