MIESZKANIE JAK MARZENIE
Beata Kamińska

Mieszkanie jak Marzenie

Farby

Farby BENJAMIN MOORE

Farby Premium marki Benjamin Moore tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz, podkreślając ich indywidualny charakter i styl.Benjamin Moore to amerykański producent ekskluzywnych farb od 1883 roku i lider klasy Premium w produkcji farb do wewnątrz i na zewnątrz dzięki własnej produkcji najważniejszych komponentów – kolorantów i żywic połączonych w technologii Gennex Platform. Farby Benjamin Moore mają wyjątkowe parametry techniczne i piękne kolory niemożliwe do skopiowania. Ich wysublimowane kolory są chronione hologramem GENNEX Color Technology, a nowoczesne technologie wytyczają nowe kierunki rozwoju branży. Nasze farby podkreślają charakter wnętrz, dbają o ich wyjątkową estetykę, zapewniają komfort zmywania pomalowanych ścian i pozwalają zapomnieć o kolejnych remontach. 

Co wyróżnia farby Benjamin Moore?

Po pierwsze ich jakość i wydajność, ale również gęstość i siła krycia. Farby są tak niesamowite, że często pozwalają na pomalowanie tylko jednej warstwy i to bez względu na rodzaj powierzchni. Dodatkowo cechuje je wyjątkowa trwałość – z tą marką można zapomnieć o regularnym odświeżaniu ścian. Farby Benjamin Moore nie płowieją nawet po wielu latach, ani nie matowieją. Zachowują intensywny kolor i satynowy połysk.

Farby FARROW & BALL

Marka Farrow&Ball to angielska manufaktura z wieloletnią tradycją. Producent oferuje nam coś więcej niż farby – ich 132 niepowtarzalne, starannie zaprojektowane kolory cechują się niesamowitą głębią i elegancją wykończenia.Farrow&Ball oferuje farby do wnętrz w trzech rodzajach (Modern Emulsion, Estate Emulsion i Dead flat), oraz farby do drewna i metalu. To wyjątkowe farby dla wyjątkowych klientów, którzy cenią sobie jakość, wygodę i trwałość, oraz styl i charakter pomieszczeń.

Co wyróżnia farby Farrow & Ball

Angielski styl tej marki wyróżnia ją spośród konkurencji. Te farby to nie tylko jakość premium, ale także styl i elegancja, która odzwierciedla się w ich produktach. Stosunkowo niewielka paleta kolorystyczna marki jest dopracowana do perfekcji tak, by klienci z łatwością znaleźli swoją wymarzoną barwę. Każdy ich kolor opowiada własną historię, którą widać w niesamowitej głębi koloru tych farb.

Pozostałe oferty

W ofercie salonu MJM znajdziecie Państwo nie tylko produkty, ale również szereg usług które świadczymy naszym klientom. Udzielamy kompleksowych konsultacji aranżacyjnych. Pomagamy z doborem kolorystyki, tapet, mebli, oświetlenia oraz dekoracji ściennych takich jak zasłony, rolety rzymskie itp.

Świadczymy usługi w zakresie profesjonalnego malowania farbami Benjamin Moore oraz Farrow&Ball, montażu sztukaterii, ale również szycia dekoracji okiennych i tapicerstwa mebli. Od lat współpracującemu z zaufaną pracownią stolarską, która wykonuje dla naszych klientów drzwi, meble, zabudowy kuchenne na zamówienie.

Naszym celem jest tworzyć wnętrza dla ludzi, którzy chcą się czuć komfortowo w swoim domu.

Sztukateria

Sztukateria daje nieograniczone możliwości dekoracji wnętrz. Nadaje charakter i styl wnętrzu, pozwala dekorować, ale także maskować ewentualne mankamenty wnętrza….

Tapety

Tapety ścienne są idealnym rozwiązaniem, by upiększyć i ożywić swoje wnętrze. Wielość wzorów, kolorów i faktur pozwala nam na zaspokoić potrzeby nawet …

Aranżacje - Projekty

Sprzedajemy nie tylko produkty, ale również świadczymy szeroką gamę usług wnętrzarskich. Profesjonalne malowanie, tapetowanie, szycie dekoracji okiennych, montaż sztukaterii…

Rozmowa z nami nic nie kosztuje

Prosimy o telefon lub kontakt poprzez media społecznościowe

Newsletter