MIESZKANIE JAK MARZENIE
Beata Kamińska

Mieszkanie jak Marzenie

Aranżacje i projekty

Aranżacje i dekoracje wnętrz

Od prawie 30 lat pracujemy w branży wnętrzarskiej i służymy swoim klientom pomocą w wyposażaniu i urządzaniu swoich mieszkań i domów. Dekoratorstwo i aranżacja wnętrz z pasji przerodziła się w zawód. W naszym salonie lub w inwestycjach klientów pomagamy im dobierać kolory, wybrać tapety czy tkaniny, ale także staramy się pomóc wyznaczyć kierunek całościowego zaaranżowania swojej przestrzeni. 

Wieloletnie doświadczenie i referencje

W swoim dorobku MJM ma wiele realizacji zarówno tych prywatnych, jak i inwestycji publicznych. Najbardziej cenimy sobie bezpośrednią współpracę z klientami, dlatego w naszym portfolio znajdują się głównie rezydencje, mieszkania, domy, apartamenty – zarówno te do mieszkania na stałe, jak również lokale wakacyjne lub pod wynajem.Oprócz tego aranżowaliśmy i wykańczaliśmy prywatne kliniki, gabinety lekarskie, salony kosmetyczne, fryzjerskie, a także przedszkola, szkoły czy nawet świetlice dla dzieci i młodzieży.

Dlaczego my?

Pozostałe oferty

W ofercie salonu MJM znajdziecie Państwo nie tylko produkty, ale również szereg usług które świadczymy naszym klientom. Udzielamy kompleksowych konsultacji aranżacyjnych. Pomagamy z doborem kolorystyki, tapet, mebli, oświetlenia oraz dekoracji ściennych takich jak zasłony, rolety rzymskie itp.

Świadczymy usługi w zakresie profesjonalnego malowania farbami Benjamin Moore oraz Farrow&Ball, montażu sztukaterii, ale również szycia dekoracji okiennych i tapicerstwa mebli. Od lat współpracującemu z zaufaną pracownią stolarską, która wykonuje dla naszych klientów drzwi, meble, zabudowy kuchenne na zamówienie.

Naszym celem jest tworzyć wnętrza dla ludzi, którzy chcą się czuć komfortowo w swoim domu.

Farby

Oferujemy farby do każdego rodzaju powierzchni, o przeznaczeniu zarówno wewnętrznym, jak i na zewnętrz, w szerokiej palecie barw Benjamin Moore oraz Farrow&Ball.

Sztukateria

Sztukateria daje nieograniczone możliwości dekoracji wnętrz. Nadaje charakter i styl wnętrzu, pozwala dekorować, ale także maskować ewentualne mankamenty wnętrza….

Tapety

Tapety ścienne są idealnym rozwiązaniem, by upiększyć i ożywić swoje wnętrze. Wielość wzorów, kolorów i faktur pozwala nam na zaspokoić potrzeby nawet …

Rozmowa z nami nic nie kosztuje

Prosimy o telefon lub kontakt poprzez media społecznościowe

Newsletter