MIESZKANIE JAK MARZENIE
Beata Kamińska

Mieszkanie jak marzenie

Tapety

Ekskluzywne tapety ścienne

W naszym salonie oferujemy tapety z różnych zakątków świata. Posiadamy w asortymencie tapety angielskie, skandynawskie, hiszpańskie i amerykańskie. Wszystkie cechuje wyjątkowa jakość, trwałość i ponadczasowość. Wśród naszych tapet ściennych każdy klient znajdzie wzór, fakturę i styl dla siebie.Oferowane przez nas tapety upiększą wnętrze każdego domu, ale sprawdzą się również w łazienkach czy salach fitness. Wykonujemy także fototapety na wymiar do konkretnych pomieszczeń na prośbę klienta. Pomagamy w doborze tapet, a także dokonujemy indywidualnych pomiarów pomieszczeń i montażu u klientów.

Marki w naszej ofercie

Farrow&Ball, Sanderson, Arte, Romo, Taylor Made, Sandberg, Designers Guilde

tapety na ścianę sklep

Dlaczego wybrać tapetę na ścianę?

Pozostałe oferty

W ofercie salonu MJM znajdziecie Państwo nie tylko produkty, ale również szereg usług które świadczymy naszym klientom. Udzielamy kompleksowych konsultacji aranżacyjnych. Pomagamy z doborem kolorystyki, tapet, mebli, oświetlenia oraz dekoracji ściennych takich jak zasłony, rolety rzymskie itp.

Świadczymy usługi w zakresie profesjonalnego malowania farbami Benjamin Moore oraz Farrow&Ball, montażu sztukaterii, ale również szycia dekoracji okiennych i tapicerstwa mebli. Od lat współpracującemu z zaufaną pracownią stolarską, która wykonuje dla naszych klientów drzwi, meble, zabudowy kuchenne na zamówienie.

Naszym celem jest tworzyć wnętrza dla ludzi, którzy chcą się czuć komfortowo w swoim domu.

Farby

Oferujemy farby do każdego rodzaju powierzchni, o przeznaczeniu zarówno wewnętrznym, jak i na zewnętrz, w szerokiej palecie barw Benjamin Moore oraz Farrow&Ball.

Sztukateria

Sztukateria daje nieograniczone możliwości dekoracji wnętrz. Nadaje charakter i styl wnętrzu, pozwala dekorować, ale także maskować ewentualne mankamenty wnętrza….

Aranżacje - Projekty

Sprzedajemy nie tylko produkty, ale również świadczymy szeroką gamę usług wnętrzarskich. Profesjonalne malowanie, tapetowanie, szycie dekoracji okiennych, montaż sztukaterii…

Rozmowa z nami nic nie kosztuje

Prosimy o telefon lub kontakt poprzez media społecznościowe

Newsletter